14 SĖKMiNGIAUSIŲ EUROPOS KOMPANIJŲ
VERSLO PLĖTROS ĮRANKIS

Parengta remiantis Europos Verslo Tobulumo Modeliu [EFQM]

 
                                 
Apie projektą Būdai ir elementai RADAR testas Atsiliepimai

APIE PROJEKTĄ
5 neišnaudotos Europos verslo plėtros galimybės lietuviškam verslui

Dainius Berškys, Radar.LT projekto įkūrėjas / CEO

Europos Verslo Tobulumo Modelyje (daugiau info: www.efqm.org), 14 didžiausių ir geriausių Europos kompanijų aiškiai (žingsnis po žingsnio) išdėstė, kaip reikia teisingai vystyti savo verslą, kad užtikrinti ilgalaikį (o ne trumpalaikį) ir nuoseklų, iki 17% pardavimų augimą?

Įsidiegusios šio modelio reikalavimus įmonės per pirmus metus pardavimus padidina 8%, lyginant su įmonėmis, kurios neturi įdiegusios šių reikalavimų. O laikotarpyje nuo 3 iki 5 metų rezultatai stabiliai pagerėja apie 17% (Joaquín Gómez Gómez tyrimas).

Šio modelio reikalavimų pagrindu sukūrėme RADAR testą.

Atlikę RADAR testą, sužinosite, kiek % Jūsų įmonė atitinka pasaulinio lygio ir lietuviškų kompanijų (kurios jau atliko šį testą) geriausią vadybinę praktiką. Taip pat sužinosite, kas Jums trukdo sėkmingai vystyti verslą, bei gausite aiškias rekomendacijas, ką turite keisti.

  

Šimtai kompanijų siekia atitikti šio modelio reikalavimus. Nėra abejonių, kad jis yra teisingas. Jis tiesiog jau yra išbandytas ir aprašytas nuo 1988 metų.

Donatas Bartkus, Radar.LT projekto partneris

El.versle kasdien susitinku su skirtingų veiklos sričių ir dydžių įmonėmis. Pastebėjau, kad pristatydami savo produktus arba paslaugas e-erdvėje, įmonių vadovai dažniausiai abejoja, ar teisingai projektuoja ir planuoja savo verslą.

Akivaizdu, jog analogiški klausimai iškyla ne tik vystant el. verslą. Visa tai leidžia atsakyti RADAR testas.

Štai to teisingo kelio, kuriuo eina sėkmingiausios pasaulio kompanijos, galimybės ir rezultatai (5 galimybės 4 rezultatams pasiekti), kurias galite įsivertinti:

5 galimybės 
 

Lyderystė
 
Darbuotojai

Strategija

Partneriai ir
ištekliai

Procesai, 
produktai ir
paslaugos

 
 4 rezultatai
 

Darbuotojai

Klientai

Visuomenė

Rezultatai

Šios kruopščiai išnagrinėtos 5 galimybės geresniems rezultatams pasiekti yra RADAR testo klausimų pagrindas, padedančios palyginti savo vadybinę patirtį su sėkmingiausių pasaulio kompanijų vadybine patirtimi, bei įsivertinti, kur Jūs esate.

 

PRADĖTi testą

20 min.
Tiek laiko užtruks testo sprendimas. Tuo tarpu gauti rezultatai
ir pateiktos rekomendacijos padės jums nuosekliai vystyti verslą ilgalaikėje perspektyvoje!


 

BŪDAI IR ELEMENTAI
 

RADAR testas įvertina pirmus 5 būdus rezultatams pasiekti, nes būtent jie parodo organizacijos galimybes ir tobulintinas sritis. Likusieji 4 elementai arba rezultatai tik konstatuoja faktą, kur Jūs esate, tačiau nenurodo krypties ir galimybių, todėl savo rezultatų įsivertinimą paliekame Jums. Taigi – trumpai apžvelgsime kiekvieną iš 5 būdų geresniems rezultatams pasiekti, kuriuos galite įsivertinti atlikę RADAR testą:

Lyderystė

Ar Jūs žinote, kokius klausimus turite sau užduoti, norėdami įvertinti, ar esate lyderiaujantis versle? Apie ką turite galvoti - apie finansinius tikslus ir pardavimus, ar apie kultūros formavimą organizacijoje  ir visuomenėje? Ar tikrai verta įtraukti savo klientus, partnerius ir visuomenę į verslo vystymą?
Darbuotojai

Kada svarbiau didinti atlyginimą, o kada – pripažinti darbuotojo nuopelnus? Kas svarbiau - žinios ir kompetencija, ar įtraukimas ar įgalinimas?  Ką reiškia kiekvienas iš šių elementų?
Strategija

Kaip įvertinti savo strategiją? Kokį verslo modelį taikyti, - pigiau parduoti, geriau aptarnauti ar  daugiau susikoncentruoti į produktą? Kokius sau užduoti klausimus, nustatant įmonės strategiją? Gal pradėti nuo tokių paprastų vertinimų, kaip kad stipriosios ar silpnosios organizacijos pusės? 
Partneriai ir ištekliai

Kiek svarbūs išoriniai partneriai verslo vystyme? O gal tai tik „burbulas“, ir jie visai nesvarbūs? Gal svarbiau daugiau dėmesio skirti pastatų, įrangos arba medžiagų efektyviam išnaudojimui? Ir dar...Ar tikrai šiuolaikiniame versle tarptautinės verslo kompanijos skiria daug dėmesio technologijoms?
Procesai, produktai ir paslaugos

Kiek dėmesio procentais reikia skirti procesų kūrimui ir tobulinimui? Ar skiriant dėmesį procesams, ryšiai su klientais tikrai sustiprėja? Kaip įvertinti, ar pakankamai dėmesio skiriate  rinkodarai ir/ar produktų/paslaugų tobulinimui?RADAR
testo klausimai paremti  šiais kruopščiai išnagrinėtais 5 būdais geresniems verslo rezultatams pasiekti. Test rezultatai leis Jums palyginti save su sėkmingiausiomis pasaulio kompanijomis bei įsivertinti savo įmonės 4 elementų rezultatus.


Darbuotojai

Klientai

Visuomenė

Rezultatai

 

Tai yra tiesiog raktas, kuris padeda nesiblaškyti ir eiti vienu pagrindiniu verslo vystymo keliu. 

 

Tūkstančiai Europos kompanijų kasmet dalyvauja Europos Kokybės Vadybos Fondo (EFQM)  organizuojamame konkurse, siekdami atitikti šiuos kriterijus bei įrodyti sau ir visuomenei teisingą pasirinkimą, vystant verslą.

Kodėl gi Jums neprisijungti prie jų ir nepradėti kelionės vystant savo verslą pagal geriausią tarptautinę verslo valdymo patirtį? 

RADAR testas


Šis savo verslo įvertinimas nukreips jus ten, kur labai greitai suprasite,
ką darote teisingai, ir kur dar reikia tobulėti.

PRADĖTi testą

20 min.
Tik tiek laiko užtruks testo sprendimas. Tuo tarpu gauti rezultatai
ir pateiktos rekomendacijos padės jums vystyti verslą ilgalaikėje perspektyvoje! 

Testas NEMOKAMAS!

TURITE KLAUSIMŲ? PARAŠYKITE MUMS..
 

info@radar.lt

 

 

ATSILIEPIMAI

 


Juozas Mikulis
Sertifikuotas projektų vadovas,
 Sertifikuotas EFQM vertintojas
ISO 9001 vadovaujantis auditorius

plačiau

Evaldas Darškus
Swedbank, AB
Pokyčių valdymo tarnybos
vyriausiasis procesų vadovas

plačiau
      
Tomas Vaznys
Stevila, UAB
 Personalo ir 
finansų vadovas

plačiau
    
Paulius Žemaitis
Arpolis, UAB 
Nestandartinių baldų
gamybos vadovas

plačiau